למידע נוסף

מועדון לקוחות

לחצו כאן

פחחות וצבע

למידע נוסף

מועדון לקוחות

כל השירותים ליונדאי שלכם, כל השנה

סוכנות יונדאי מובילה וממרכזי השירות הותיקים והמומלצים בישראל המשרת לקוחות מרוצים כ-40 שנים. מרכז המכירות מציע מגוון פתרונות מימון, ליסינג וטרייד אין לרכבים חדשים ויד שניה - עד 100% מימון. מרכז השירות מורשה יבואן, בהסדרים עם חברות הביטוח ומעניק מענה כולל לכלל הטיפולים והשירותים שהיונדאי שלכם צריכה לפני ואחרי הרכישה. במיקום מרכזי ונוח מול קניון איילון, רמת גן.

מרכז שירות מורשה

מרכז מורשה יבואן הפועל על פי הסטנדרטים הגבוהים של יונדאי העולמית, מצוייד בטכנולוגיה וציוד מהמתקדמים בעולם. צוות מומחים מנוסה בכל המחלקות מלווה אתכם באופן אישי בכל טיפול.

מרכז מכירה

כאן תוכלו למצוא מימון לקנית דגמים חדשים, או יד שניה, לבצע עסקאות טרייד אין ענקיות וגם למכור לנו את הרכב הישן. קבלו פרטים אודות מגוון פתרונות מימון וליסינג – עד מימון מלא!

אולם תצוגה

אולם תצוגה יונדאי – מותג הרכב מס׳ 1 בארץ. בואו להתרשם מדגמי יונדאי החדשים ביותר, תהנו ממבצעים והנחות ברכישה וקבעו נסיעת מבחן לטעימה מחווית הנהיגה על הדגם האהוב עליכם. 

בדיקות חורף

בשקד מבצעים עבורכם את כל בדיקות החורף הנדרשות, על פי הוראות משרד התחבורה. לרבות: מערכת ההיגוי, מערכת החשמל, המצבר ואורות, צמיגים ומיזוג אוויר.

טסט שנתי

בכל שנה, אנו אוספים את היונדאי שלכם מהבית, בודקים ומכינים אותה לטסט, ואז לוקחים אותה למכון הרישוי להעברת הטסט, ובסיום גם מחזירים לכם את הרכב הביתה.

טיפול שנתי

מקבלים שירות VIP, בלי לזוז מהבית. אנו אוספים את הרכב מכם, מבצעים עבורכם את הטיפול השנתי במסירות ומקצועיות ובשימוש בחלקים מקוריים בלבד, ובסיום הטיפול מחזירים לכם את הרכב כמו חדש.

אבחון ודיאגנוסטיקה

המחלקה יודעת לאתר ולפתור כל תקלה ביונדאי שלכם. המחלקה מצויידת בטכנולוגיה ממוחשבת המתקדמת ביותר, ומנוהלת ע”י מומחים שעוברים השתלמויות קבועות מטעם היצרן.

פחחות וצבע

מחלקת הפחחות של שקד משתמשת בחומרים, הטכניקות והשיטות החדשניות ביותר המעניקות תוצאות מרשימות ומדוייקות ברמה גבוהה.

מכונאות רכב

המכונאים המומחים בשקד מכירים כל בורג וחלק ביונדאי שלך, ויודעים לאתר ולטפל בתקלות השונות במומחיות, במהירות, ובאחריות.

לאחר תאונה

תאונה? אתם בראש שקד. אנו מקבלים אתכם במרכז השירות עם רכב חליפי, ליווי צמוד מול חברות הביטוח וסיוע בהשתתפות עצמית. וכן נטפל עבורך בהכנת והגשת כל המסמכים לחברת הביטוח.

מחלקת חשמל ומיזוג אוויר

חשמלאי הרכב המומחים שלנו מצויידים בציוד החדיש ביותר ומעניקים לכם טיפול ואבחון מהיר ומדויק לכל תקלה במערכות החשמל ובקרת האקלים, החל מכיוון אורות ועד תקלות במערכות ממוחשבות מורכבות.

שירות לפני או אחרי רכישה

מלווים אתכם ברכישת ומכירת היונדאי שלכם, לרבות מתן חוות דעת מקצועית, ובדיקה יסודית של הרכב על כל חלקיו ומרכיביו וצפי תקלות עתידיות, כדי לתת לכם תמונה מלאה ומדוייקת ולחסוך מכם הוצאות מיותרות.

לנסיעת מבחן, תיאום תור ובכל נושא, השאירו פרטים:

בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת פניות שיווקיות, מידע על מבצעים והטבות לרבות בדוא״ל/SMS / ווטסאפ משקד ונציגיה ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של שקד בהתאם למדיניות הפרטיות

המרכז לרכבי יונדאי 9241*

*9241

03-5700888

1533-5701001

מוקד שירות

פקס שירות

פקס מכירות

שירות מורשה

חשמל ומיזוג

טיפול בתאונות

מימון וליסינג

טרייד אין ויד שניה

הכנה והעברת טסט

אולם תצוגה

ביטוח ורישוי

נסיעות מבחן

המרכז לרכבי יונדאי

מול קניון אילון

*9241

03-5700888

1533-5701001

מוקד שירות

פקס שירות

פקס מכירות

שירות מורשה

חשמל ומיזוג

טיפול בתאונות

מימון וליסינג

טרייד אין ויד שניה

הכנה והעברת טסט

אולם תצוגה

ביטוח ורישוי

נסיעות מבחן

כל הזכויות שמורות לשקד 2022 © | תנאי שימוש

Call Now Button Skip to content