למידע נוסף

מועדון לקוחות

כל השירותים למיצובישי שלכם, כל השנה

סוכנות מיצובישי מובילה וממרכזי השירות הותיקים והמומלצים בישראל המשרת לקוחות מרוצים כ-40 שנים. מרכז המכירות מציע מגוון פתרונות מימון, ליסינג וטרייד אין לרכבים חדשים ויד שניה - עד 100% מימון. מרכז השירות מורשה יבואן, בהסדרים עם חברות הביטוח ומעניק מענה כולל לכלל הטיפולים והשירותים שהיונדאי שלכם צריכה לפני ואחרי הרכישה. במיקום מרכזי ונוח מול קניון איילון, רמת גן.

מרכז שירות מורשה

מרכז מורשה יבואן הפועל על פי הסטנדרטים הגבוהים של מיצובישי העולמית, מצוייד בטכנולוגיה וציוד מהמתקדמים בעולם. צוות מומחים מנוסה בכל המחלקות מלווה אתכם באופן אישי בכל טיפול.

מרכז מכירה

כאן תוכלו למצוא מימון לקנית דגמים חדשים, או יד שניה, לבצע עסקאות טרייד אין ענקיות וגם למכור לנו את הרכב הישן. קבלו פרטים אודות מגוון פתרונות מימון וליסינג – עד מימון מלא!

אולם תצוגה

אולם תצוגה יונדאי – מותג הרכב מס׳ 1 בארץ. בואו להתרשם מדגמי המיצובישי החדשים ביותר, תהנו ממבצעים והנחות ברכישה וקבעו נסיעת מבחן לטעימה מחווית הנהיגה על הדגם האהוב עליכם. 

טסט שנתי

הגיע מועד מבחן הרישוי השנתי? הלקוחות שלנו לא מתאמצים. אנו אוספים את המיצובישי שלכם מהבית לבדיקה והכנה לטסט, לוקחים את הרכב למכון הרישוי להעברת טסט, ובסיום גם מחזירים לכם את הרכב.

טיפול שנתי

מקבלים שירות VIP, בלי לזוז מהבית. אנו אוספים את הרכב מכם, מבצעים עבורכם את הטיפול השנתי במסירות ומקצועיות ובשימוש בחלקים מקוריים בלבד, ובסיום הטיפול מחזירים לכם את הרכב כמו חדש.

בדיקות חורף

הבטיחות שלכם חשובה לנו. אנו מבצעים עבור לקוחותינו את כל בדיקות החורף הנדרשות, על פי הוראות משרד התחבורה. לרבות: מערכת ההיגוי, מערכת החשמל, המצבר ואורות, צמיגים ומיזוג אוויר.

פחחות וצבע

טיפולי הצבע והפחחות חשובים לשמירה על ערכו של הרכב לאורך זמן. מחלקת הפחחות של שקד משתמשת בחומרים, הטכניקות והשיטות החדשניות ביותר המעניקות תוצאות מרשימות ומדוייקות ברמה גבוהה.

אבחון ודיאגנוסטיקה

מחלקת הדיאגנוסטיקה שלנו יודעת לאתר ולפתור כל תקלה במיצובישי שלכם. המחלקה מצויידת בטכנולוגיה ממוחשבת המתקדמת ביותר, ומנוהלת ע”י מומחים שעוברים השתלמויות קבועות מטעם היצרן.

מכונאות רכב

המכונאים המומחים בשקד מכירים כל בורג וחלק במיצובישי שלך, ויודעים לאתר ולטפל בתקלות השונות במומחיות, במהירות, ובאחריות. החל מטיפולים שוטפים ועד טיפול בבעיות מורכבות, שיפוצי מנוע ועוד.

לאחר תאונה

תאונה? אתם בראש שקד. אנו מקבלים אתכם במרכז השירות עם רכב חליפי, ליווי צמוד מול חברות הביטוח וסיוע בהשתתפות עצמית. וכן נטפל עבורך בהכנת והגשת כל המסמכים לחברת הביטוח.

חשמל ומיזוג אוויר

חשמלאי הרכב המומחים שלנו מצויידים בציוד החדיש ביותר ומעניקים לכם טיפול ואבחון מהיר ומדויק לכל תקלה במערכות החשמל ובקרת האקלים, החל מכיוון אורות ועד תקלות במערכות ממוחשבות מורכבות.

שירות לפני או אחרי רכישה

מלווים אתכם ברכישת ומכירת המיצובישי שלכם, לרבות מתן חוות דעת מקצועית, ובדיקה יסודית של הרכב על כל חלקיו ומרכיביו, כולל צפיית תקלות עתידיות, בכדי לתת לכם תמונה מלאה ומדוייקת על מצב הרכב ולחסוך מכם הוצאות מיותרות.

תאמו את התור שלכם

בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת פניות שיווקיות, מידע על מבצעים והטבות לרבות בדוא״ל/SMS / ווטסאפ משקד ונציגיה ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של שקד בהתאם למדיניות הפרטיות

לנסיעת מבחן ויצירת קשר השאירו פרטים:

בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת פניות שיווקיות, מידע על מבצעים והטבות לרבות בדוא״ל/sms / ווטסאפ משקד ונציגיה ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של שקד בהתאם לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות

המרכז לרכבי מיצובישי 9241*

*9241

03-5700888

1533-5701001

מוקד שירות

פקס שירות

פקס מכירות

שירות מורשה

חשמל ומיזוג

טיפול בתאונות

מימון וליסינג

טרייד אין ויד שניה

הכנה והעברת טסט

אולם תצוגה

ביטוח ורישוי

נסיעות מבחן

המרכז לרכבי מיצובישי

מול קניון אילון

*9241

03-5700888

1533-5701001

מוקד שירות

פקס שירות

פקס מכירות

שירות מורשה

חשמל ומיזוג

טיפול בתאונות

מימון וליסינג

טרייד אין ויד שניה

הכנה והעברת טסט

אולם תצוגה

ביטוח ורישוי

נסיעות מבחן

כל הזכויות שמורות לשקד 2022 © | תנאי שימוש

Call Now Button Skip to content